BAYİLİK BAŞVURUSU

İzoyapı A.Ş. Hakkında

Şirket profilimiz, değerlerimiz, yönetim ekibimiz, tarihçelerimiz ve belgelerimiz hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Şirket Profili

Sürekli yenilik arayışı içinde olan ve devamlı ARGE çalışmaları yapan firmamız, kısa süre sonra dış cephede kullanılmak üzere EPS’den imal edilen dekoratif ısı yalıtım levhalarının ve cephe süslemelerinin üretimine başlamıştır.Osmanlı ve roma mimarisinde kullanılan dekorasyonların günümüz teknolojisi ile yapılması neredeyse imkansız hale geldiği bu dönemde “İzopiyer” dış cephe ürünleri ile benzer cepheler çok daha kolay yapılmaya başlanmıştır. Yüksek danste EPS ile her türlü hava şartlarına dayanıklı akrilik kaplamayı birleştirerek ; hafif-uzun ömürlü-kolay ve hızlı uygulanabilen-uygun fiyatlı hem dekoratif görünüm hem ısı yalıtımı sağlayan çok avantajlı ürünler imal edilmiş ve edilmeye devam etmektedir.


Vizyonumuz ; Cephe kaplama ürünlerinde en kaliteli ürünleri üreterek önce Türkiye'nin sonrasında Dünya'nın akla ilk gelen markası olmak.

Misyonumuz ; İhracat odaklı çalışan, Yüksek teknolojiye önem veren, Sürekli yenilik arayışı içinde olan, devamlı ARGE çalışmaları yapan, En Kaliteli ürünleri üreten, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru,hızlı, ve en uygun şekilde karşılayan, kazandıran ve kazanan bir firmayız.

Kalite Politikamız ; İZOYAPI A.Ş. kurulduğu günden bu yana gelişen üretimini gerekli kalite ve iş güvenlik kriterlerine uygun olarak sürdürmektedir.

Bundan dolayı ürünlerimize TSE belgesi alarak ürünlerimizin standardını oluşturan ilk firmalardanız. Aldığımız CE Belgesi ile uluslar arası alanda kalite standartlarını ulaşan bir firmayız. – ISO9001 belgeler yönetim sistemlerini kullanarak şirtketimizin sürdürebilir işletme geleneğini sağlamaktayız.

Değerlerimiz

* Yenilik üreten

* Azimli

* Dürüst

* Kalite odaklı

* Çözüm Üreten

* Sürekli gelişen

* Sonuç odaklı çalışan

* Değer katan

Yönetim Ekibi

 • Ferman Kayma

  Yönetim Kurulu Başkanı

 • Ufuk Kayma

  Genel Müdür

 • Fatma Aksungur

  Satış Pazarlama Müdürü

 • Süreyya Emek

  Finans Müdürü

 • Ali Sertdağ

  Operasyon Müdürü

 • Alisa Aygar

  Tasarım Müdürü

 • Amr Karazy

  Dış Ticaret Müdürü

Çalışanlarımız

Çalışanlarımız

Tarihçe

Firmamız 2000 yılında, İZOYAPI İZOLASYON ve YAPI MALZ. İNŞ. TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak Mersin de Ferman Kayma tarafından kurulmuştur. İlk yıllarında Isı-Su-Ses izolasyon ürünleri, Yapı Kimyasalları, Asma tavan malzemeleri, Çatı kaplama malzemeleri, Alçı sıva, Alçıpan, İç ve Dış cephe boya malzemeleri, bina güçlendirme ürünleri, epoksi zemin kaplamalarının toptan ticaretini yaparak Türkiye’nin sayılı markalarının arasında yerini almıştır. 2003 yılında “İZOPİYER” markası ile Alçısız Kartonpiyer üretimine geçerek büyük bir atılım yapmış inşaat sektöründe büyük bir çığır açmıştır.Bu üretim şekli sayesinde bir insan tek başına bir dairenin kartonpiyer ini eliyle taşıyabilmektedir. Hafif olması ve yer kaplamaması ile navlun maliyetinin çok az olması sayesinde ilk üretim yıllarında tüm Türkiye de İZOPİYER markası ile bayilikler verilmiştir. 2015 yılında şirket büyütme hedefi doğrultusunda İZOYAPI YALITIM AMBALAJ İNŞAAT ve TİC. A.Ş. olarak yola devam etme kararı alınmıştır. 2016 yılında yüksek teknolojili makineler alarak üretim parkurumuza, “İZODEKOR” ve “İZOWOOD” markalarıyla yine yüksek danste EPS’den imal edilen hazır MERMER –AHŞAP- 3BOYUTLU TAŞ DESEN görünümlü, boya gerektirmeyen, kolay uygulanabilen, hafif ve uzun yıllar dayanıklı dekoratif ve aynı zamanda ISI YALITIMI sağlayan ürünlerin imalatına başlanmıştır.

2000

› İZOYAPI İZOLASYON ve YAPI MALZ. İNŞ. TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak Mersin de Ferman Kayma tarafından kuruldu

2003

› “İZOPİYER” markası ile Alçısız Kartonpiyer üretildi

2015

› İZOYAPI YALITIM AMBALAJ İNŞAAT ve TİC. A.Ş. olarak yola devam etme kararı alındı

2016

› “İZODEKOR” ve “İZOWOOD” markalarıyla yüksek danste EPS’den hazır MERMER –AHŞAP- 3BOYUTLU TAŞ DESEN görünümlü, dekoratif ve aynı zamanda ISI YALITIMI sağlayan ürünlerin imalatına başlandı

Belgelerimiz

CE BELGESİ
MARKA TESCİL
SANAYİ SİCİL BELGESİ
REPORT OF CHEMICAL ANALYSIS
KİMYASAL ANALİZ